Premium Sage 48 ks - Brikety udící Bradley Smoker

Kód: GR-BTSG48
Neohodnoceno
Značka: Bradley
849 Kč 738,26 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bradley Smoker - Brikety Premium Sage 48ks
Povyšte zážitek z uzení na vyšší úroveň. S prémiovými briketami Bradley Smoker dodáte vašim oblíbeným pochoutkám jedinečnou vůni i chuť. Jejich základem jsou samozřejmě piliny z tvrdého dřeva, které jsou ale navíc doplněny o různé aromatické přísady - nejčastěji sušené bylinky, koření nebo dokonce ovocné aroma. Nejlépe je využijete při uzení drůbežího či jehněčího masa, ale obohacený kouř výborně vyšperkuje i chuť hovězího. Brikety jsou lisovány pod přesným tlakem a kromě aromatických složek a kvalitních pilin neobsahují žádné další přísady.
Klíčové vlastnosti briket Bradley Smoker Premium Sage
* Základ z kvalitních pilin tvrdého dřeva
* Brikety jsou lisovány pod přesným tlakem
* Aroma šalvěje, citrónu a máty
* Obohaceny o aromatické složky
* Neobsahují žádné další příměsi
* Výborně s nimi obohatíte chuť vepřového, jehněčího a další
* V balení najdete 48 ks briket
Na jehněčí a vepřové maso i drůbež
Brikety Bradley Smoker Premium Sage jsou obohaceny o aroma šalvěje, citrónu a máty. Samotný kouř vzniklý spalováním briket tak získává skvělou vůni, která následně obohatí vše, co v udírně připravíte.
 
Princip uzení v udírně Bradley
Udírna Bradley spaluje jednu briketu po dobu 20 minut. Produkuje přitom čistou chuť dřeva v chladném kouři. Jakmile je jedna briketa douzena, generátor kouře ji automaticky odsune do misky s vodou, čímž zabrání nežádoucímu přepalování popele. Následně si ze zásobníku natáhne další briketu, čímž automaticky udržuje proces uzení v chodu.
Při spalování briket nevzniká hoření, a tím je zachována ryzí chuť vybraného dřeva. Pokud by došlo k vyšší teplotě spalování dřeva, začaly by vznikat nežádoucí plyny a zplodiny z hořících pryskyřic. K tomuto ovšem nedochází v udírnách Bradley, takže nemusíte mít obavu, že by tyto nežádoucí jevy narušili dokonalou chuť vašich uzených pokrmů.
Brikety jsou  balené v krabicích po 48   kusech na16 hodin kouře nebo po 120 kusech na  40 hodin kouře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brikety Premium 48 ks
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: