Skupina: Neregistrovaní   

Zbraně, střelivo myslivost

Zobrazit kategorii

Odběr novinek

přihlaste se k odběru novinek a akcí a mějte náskok před ostatními.

289
Původně 289 kč
 

Testerské podmínky

Stát se testerem Tandem Baits na Kamofish.cz může každý rybář, který bude aktivně testovat produkty značky Tandem Baits. Testovat tyto produkty znamená osobně je odzkoušet a mít s používáním určité zkušenosti, o které se může podělit ve svých tipech, článcích a v různých video instruktážích s kolegy-testery a jinými rybáři na facebooku Kamofish a na stránkách internetového obchodu Kamofish.cz

 1. Jak se stát testerem

Každý tester se zaregistruje na Kamofish.cz, kde si vytvoří klasický účet v internetovém obchodě. Dále je vyzván, zda se chce stát testerem, má-li zájem, tak zadá testerské údaje, jako přezdívka, foto, které se bude u testerského profilu zobrazovat. Dále uvede krátký popis testera samotného jako například jeho nejlepší dosavadní rybářské úlovky a jiné.

 1. Typy testerských kategoriích

Na Kamofish.cz jsou testerské skupinu Gold, Silver a začátečník. Do těchto skupin jsou testeři řazeni podle svých výsledků, doby testerské činnosti, počtu a kvality příspěvků, článků, fotografií a videí, které přidávají na stránky Kamofish.cz nebo facebook Kamofish. Na těchto webech budou dostávat od uživatelů – jiných testerů hodnocení, a to v podobě hvězdiček a lajků. Dle hodnocení od uživatelů a jiných testerů budou testeři zařazeni do jednotlivých kategorií. Na základě tohoto řazení bude testerům přidělena sleva na nákup výrobků Tandem Baits, které si tester zvolí k testování.

 1. Typy a slevy testerských kategorií

 • Začátečník 

 • testerem začátečníkem se stane každý nový tester, který se zaregistruje. Svou registrací odsouhlasí tyto testerské podmínky, které jsou vystaveny na stránkách Kamofish.cz. Tester začátečník píše příspěvky na zboží, se kterým je seznámen svoji rybářskou praxí a svým příspěvkem informuje o kvalitách a svých zkušenostech s daným výrobkem Tandem Baits. K příspěvku přidá svoji fotografii testovaného výrobku a jiné (ne fotografii staženou z internetu). Oceníme, když na dané fotografii patřící například k příspěvku o krmení, je vyfocená ryba, chycená za pomocí tohoto krmení spolu s testerem atd.. Tester je dále povinen sepsat alespoň 3 články ze svých výprav za rybami nebo jinými tématy týkající se rybařiny. Hodnotí se kvalita testerského článku, kdy testerský článek spolu s fotografiemi, případně videi je odeslán na email testerskýprogram@kamofish.cz, k jeho revizi. Každý tester může vkládat příspěvky, články, fotografie a videa do svého profilu, kde bude vidět jeho testerská práce. Kamofish.cz si vyhrazuje právo smazat obsah těchto testerských profilům pokud dojde k porušení dobrých mravů, autorského nebo jiného zákona.

Přesun z kategorie začátečník do dalších kategorii musí mít tester na svém účtu.

 • SIlver tester

 • Tester musí mít na svém účtu minimálně 30 příspěvků o 50 a více slovech.
 • 3 články po 2000 slovech.
 • Fotografie a videa k článkům a recenzím.

 • Gold tester

 • Tester musí mít na svém účtu minimálně 60 příspěvků o 50 a více slovech. 
   
 • 6 článků po 2000 slovech. 
 • Fotografie a videa k článkům a recenzím.
 

Po splnění povinností pro danou kategorii a přesun odešle tester email na testerskýprogram@kamofish.cz, kdy kamofish bude informovat, že požadavky splnil, pro danou kategorii. Kamofish tuto skutečnost prověří a poté buďto odsouhlasí nebo zamítne.

Podmínka a upozornění :

 • Pro udržení testera v jakékoliv kategorii, tak aby nebyl přeřazen zpátky do kategorie nižší, musí tester ,každý rok od registrace napsat minimálně 30 příspěvků o 50 a více slovech a nejméně 3 články po 2000 slovech.
 • Pokud tester nesplní tyto základní podmínky v průběhu dvou let bude z testerského programu vyřazen!!!
 • Kamofish má právo přesunout testera do kategorie silver a gold, pokud dlouhodobě spolupracuje na vysoké úrovni, jakožto tvoří články, videa a jiné testerské akce jako je propagace Tandem Baits v předešlých obdobích.
 • Veškeré příspěvky a články nesmějí obsahovat cizí (např. z internetu) nebo jinak upravené fotografie. Fotografie musí být autentického rázu, pokud možno i s testerem.
 • Testerské příspěvky a články budou vystaveny testerem na stránkách kamofish.cz a budou následně propojeny s profilem testera na facebooku a s facebookem Kamofish. Zde testerovi budou ostatní testeři a uživatelé dávat na vědomí jak se jim jeho recenze nebo článek líbí. Pro oblíbenost testera na stránkách kamofish.cz je umístěno takzvané hvězdičkování kde mohou uživatelé a ostatní testeři projevit náklonost s jeho testerským profilem kde jsou všechny jeho testerské počiny zálohovány.

Tedy každý je za svoji testerskou práci odměněn testerskou slevou, která je u jednotlivých kategoriích následující:

 • Začátečník:  sleva 15%
 • Silver:  sleva 25%
 • Gold:  sleva 30%
 

Testerská sleva se vztahuje pouze na zboží, které není již nijak zlevněné nebo jinak zvýhodněné, tester nemá nárok na dárky k nákupu a jiné benefity určené pro netestery. Konečná cena zboží pro testera je stanovena z ceny maloobchodní, ponížena o slevu testerské kategorie, ve které se tester nachází.

V profilu testera se dále nachází oddíl, ve kterém ho může druhý tester kontaktovat třeba o radu atd.. Prosíme testery, aby tento oddíl využívali za účelem poznání například nových rybářských technik, produktů a jiných, které tester v příspěvku uvedl. Věříme, že komunikace mezi Vámi bude probíhat bez problémů a v rámci dobrých mravů. Tento komunikační modul zavádíme jako možný nástroj pro rozvoj přátelských vztahů mezi Vámi testery a tvorbu testerské komunity na Kamofish.cz.

Věříme, že spolu s našimi testerskými podmínkami, které vedou k osvětě a šíření rad mezi komunitou na kamofish.cz, bude každý tester náležitě odměněn za svoji práci s možnosti postupu mezi kategoriemi a tím i větší slevou na výrobky Tandem Baits.

Kamofish.cz si vyhrazuje také právo, že články, fotografie, videa, které Kamofish.cz určí, budou poskytnuty k propagaci třetím stranám, jako jsou spřátelené weby a jiné servery jak obchodního, informačního tak i jiného rázu a samozřejmě výrobci značky Tandem Baits.  

Chceš se stát testerem ? – zaregistruj se zde

Nahoru