Skupina: Neregistrovaní   

Zbraně, střelivo myslivost

Zobrazit kategorii

Odběr novinek

přihlaste se k odběru novinek a akcí a mějte náskok před ostatními.

289
Původně 289 kč
 

Náš věrnostní program, který jsme nazvali „VIP klub“ je výhodně nastaven pro zákazníky, aktivní rybáře, kteří potřebují pro své rybářské výpravy nejen krmení ale i ty nejmenší drobnosti a jiné doplňky za super cenu.

 Příklad:

 

Jak se stát členem VIP klubu a jeho podmínky

Členem se může stát každý, kdo nakoupí u nás na e-shopu KamoFish.cz a jeho objednávka nebo souhrn objednávek převýší částku 20.000,- Kč. Jakmile zákazník vstoupí do věrnostního programu, má možnost čerpat super ceny určené pouze pro VIP klub. Členství je na dobu 60dnů od vstupu do programu. Jakmile v této době (ve lhůtě 60 dnů), kdy trvá členství, vytvoříte a dokončíte další objednávku, Vaše členství se prodlužuje od této objednávky na dalších 60dnů. Tedy neustále můžete prodlužovat členství svými objednávkami a zůstává Vám super cena na Vaše nákupy.    

Je to tedy úplně jednoduché, nakupuj ve slevě a máš slevu napořád.

Vyřazení z VIP klubu

K vyřazení z VIP klubu dojde pokud za dobu, kdy jste byly členy věrnostního programu, jste neučinili jedinou a jakoukoliv objednávku, která by vedla k prodloužení členství.

VIP klub má jedinou podmínku pro udržení v klubu na dalších 60 dnů:  tato podmínka je, jakákoliv dokončená objednávka v době členství ( ve lhůtě 60dnů od vstupu do VIP klubu). Členství se Vám prodlužuje od každé poslední objednávky, kterou učiníte jako člen klubu.

 Jak mohu zpět do VIP klubu když došlo k vyřazení

Do věrnostního programu může vstoupit znovu každý, kdo nakoupí u nás na e-shopu KamoFish.cz nebo jeho souhrn objednávek od vyřazení z klubu přesáhne 10.000,- Kč. Tímto se zaktivuje  členství v klubu a začne běžet nová 60dení lhůta pro členství v klubu, kdy pro prodloužení v klubu stačí jakákoliv dokončená objednávka, kterou učiníte jako člen klubu.


Nahoru