Kategorie

Výrobci

Přírodní výtažky 5 Zboží

Přírodní výtažky
Značně jsme rozšířili naši řadu přírodních doplňků a vonných extraktů. Obecně doporučujeme především legendární atraktory,jako je GLM,práškový Belachan nebo také drožďový extrakt, které bezesporu nejednou potvrdily svojí účinnost ve všech vodách celé Evropy.Tyto produkty nabízíme v nejvyšší,často farmaceutické nebo potravinářské jakosti a dovážíme je z Polska, Veké Británie,Norska a Francie.Jsou tak účinné, že je většina ostatních firem používá do svých nejlepšich nástrah a návnad.Je vyroben komplikovaným a zdlouhavým procesem izolace a segregace bílkovin odpovidajících za specifickou chuť a vůni vodních a rostlinných organismů.Díky tomu se podařilo vyčlenit nejjěmnější substance, které bezprostředním způsobem odpovídají za takzvanou lokalizaci potravy.

Díky vysoké koncentraci a extrémní čistotě těchto substancí je získaný vábící efekt o hodně vyšší než při doposud běžně používaných bílkovinných substancích.Je to velký skok vpřed pro stimulaci rybí žravosti. Naše extrakty jsou díky své vysoké koncentraci zastoupeny jako doplněk informující ryby,že tato potrava obsahuje značné množství bílkovin i když ve skutečnosti tomu tak není, a díky tomu získáme dobře stravitelnou nástrahu s vysokou výživnou hodnotou. Proto jsou vyjímečně a účinné i v době špatného braní ryb při nižších teplotách vody,kdy je rybí trávení značně zpomalené. Má neomezenou možnost využití.
Žádný dobrý mix se bez nich běžně neobejde. Je vhodný na prolévání pelet, popřípadě partiklových mixů a jiných návnad, vnadících raket taktéž i do PVA materiálů .Super účinný na amury kapry, líny,tlouště,parmy,cejny.

Košík  

(prázdný)

Tipy našich testerů

 • Krásný kapřík ulovený na panáčka ananasový sirup (
  tandemcarp

  Krásný kapřík ulovený na panáčka ananasový sirup (

 • Impact Japonská oliheň = dokonalá ,voňavá,no prost
  mušo

  Impact Japonská oliheň = dokonalá ,voňavá,no prost

 • U této nástrahy nelze očekávat spoustu záběrů, ale
  Melmen

  U této nástrahy nelze očekávat spoustu záběrů, ale

 • A dva loupežníci který přišli součastně na předipo
  Guma

  A dva loupežníci který přišli součastně na předipo

 • Do chladné vody bych doporučil boilie podrtit a dá
  tandemcarp

  Do chladné vody bych doporučil boilie podrtit a dá

 • Na jesetery mi víc fungují spíše masové či smradla
  tandemcarp

  Na jesetery mi víc fungují spíše masové či smradla

Novinky

Právě nejsou žádné novinky